Pristatymo informacija

Prekės siuntimas.

Jei užsakymas yra apmokamas iki 13 val., siuntinys paruošiamas ir išsiunčiamas tą pačią dieną.

Prekės siuntimo pakuotė.

Konfidencialumas ir paslaugų kokybė – mums svarbiausia, tad visas sekso prekes, kurios yra išsiunčiamos, yra supakuotos neutraliose nepermatomose pakuotėse, tad niekas nematys ir neįtars, koks siuntos turinys. Ant jos nėra jokių žymių ar užrašų apie pakuotės turinį. Siuntėjas nurodomas juridinis asmuo, todėl nei kurjeris, nei pašto darbuotojai tikrai nežinos, kokį siuntinį gavote.

PREKES PRISTATYMO BŪDAI

Užsakymo metu, prieš apmokėjimą, pasirinkite kokių būdu norite gauti užsakomas  prekes. Siunčiame keliais būdais :

PREKĖS PRISTATYMAS PAŠTU.

Paštu siunčiame registruotas pirmenybines siuntas. Pirmenybinės siuntos keliauja 1-2 d.d.. Pasirenkant pristatymą paštu nurodykite, ar norite, kad paštininkas pristatytų siuntinį Jums į namus, ar norite gauti siuntą iki pareikalavimo. Tai reiškia, kad į namus negausite jokių pranešimų apie atkeliavusią siuntą, tad artimieji net nežinos, kad Jūs gavote prekes ir tik Jums apie šią siuntą bus pateikta informacija elektroniniu paštu. Užsakant ir siunčiantis prekes paštu, gausite specialų siuntos kodą, kurį įvedę svetainėje www.post.lt galėsite atsekti siuntos buvimo vietą. Jeigu pasirenkate pristatymą į namus, paštininkas pristatys siuntinį Jums tiesiai į rankas, tačiau jeigu Jūsų nebus namuose, paštininkas paliks jums pranešimą, o siuntinys keliaus į paštą, kur galėsite jį atsiimti 30 dienų bėgyje, pateikę asmens dokumentą.

Į užsienio šalis siuntas per Lietuvos paštą siunčiame tik į namus. 

PREKĖS PRISTATYMAS KURJERIU.

Pasirinkus šį siuntimo būdą, siunta bus perduota  kurjerių tarnybai, kuri prieš pristatant prekę (per 1-2 d.d.) Jums paskambins ir susitars dėl prekės pristatymo.  Pristatant prekes kurjeriu, galite pasirinkti apmokėjimą grynaisiais pristatymo metu. PASTABA - tiek su pinigų paėmimu tiek be jo, kurjerių tarnyba siuntas pristato tik Lietuvos teritorijoje. 

PREKĖS PRISTATYMAS Į OMNIVA PAŠTOMATĄ

Jeigu norite gauti siuntinį į Omniva paštomatą, pasirinkite šią opciją. Pasirinkus šį pristatymo būdą, siuntinys bus išsiųstas į nurodytą paštomatą. Siuntai atkeliavus į numatytą vietą, gausite sms pranešimą, su siuntos numeriu, kurį įvedus paštomate esančiame kompiuteryje galėsite atsiimti siuntą. 

PREKĖS SIUNTIMAS PAŠTU Į UŽSIENĮ.

Prekes siunčiame ir į užsienį, registruotu paštu. Užsakant ir siunčiantis prekes paštu, gausite specialų siuntos kodą, kurį įvedę svetainėje www.post.lt galėsite atsekti siuntos buvimo vietą.  Parduotuvė www.bestlumea.com siunčia prekes į užsienio šalis: ES , Norvegiją, JAV.

PREKĖS SIUNTIMAS KURJERIU Į UŽSIENĮ

Siuntos išsiunčiamos per 1-2 darbo dienas, po apmokėjimo. 

Pristatymo laikas populiariausiomis kryptimis: 

Europos šalys - 2-5 dienos
JAV, Kanada - 6-10 dienų
Australia - 6-10 dienų
Pietų Amerika - 6-10 dienų
Rusija - 15-40 dienų

Norint patikslinti pristatymo laiką į kitas šalis, kreipkitės elektroniniu paštu. 

PRISTATYMO KAINA - Užsakymams, didesniems nei 179€ - pristatymas nemokamas, mažesniems - 20€ . Siunčiame DHL arba UPS kurjerių kompanijomis.

Prekės siunčiamos diskretiškose pakuotėse, saugiai supakuotos. Ant pakuotės nėra matomas siunčiamos prekės aprašymas, tik abstraktus pavadinimas, todėl tik Jūs tiksliai žinosite ką atsiimate iš kurjerio. Prekės pristatomos nuo durų iki durų, atsiimant turite pasirašyti kurjeriui, kad gavote prekę. 

SIUNTOS SEKIMAS - Išsiuntus Jūsų užsakymą, būsite informuoti elektroniniu laišku, kuriame matysite ir siuntos sekimo numerį, bei kurjerių tarnybos, kuri Jums pristatys prekę, pavadinimą. 

 

* atkreipkite dėmesį, kad švenčių dienos ir savaitgaliai nėra skaičiuojami į bendrą pristatymo laiką, todėl, esant šventiniam laikotarpiui, bendrasis siuntos pristatymo laikas gali būti ilgesnis.