New Lumea IPL 9900 Series BRI973/00

Lumea IPL 9900 Series BRI973/00

  • : 2738
  • Prekės kodas: BRI973/00
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 449.99€

Oda be plaukelių 6 mėnesius*

su mūsų greičiausiu ir efektyviausiu IPL

  • Su technologija „SenseIQ“
  • Kūnui, veidui, tikslioms procedūroms
  • Turi „SmartSkin“ jutiklį
  • Naudojamas be laido ir su laidu
  • 3 išmanieji priedai
IPL technologija naudoti namuose, sukurta bendradarbiaujant su dermatologais

IPL technologija naudoti namuose, sukurta bendradarbiaujant su dermatologais

IPL – intensyvi impulsinė šviesa (angl. „Intense Pulsed Light“). Tai technologija naudojanti šiltą švelnią šviesą, užmigdančią plaukelius. Šviesai pasiekus plaukelio šaknį, folikulas pereina į ramybės fazę ir stimuliuoja plaukelio atsijungimą. Pakartotinės procedūros palaipsniui nebeleidžia plaukeliams vėl augti, todėl graži oda išlieka be plaukelių ir švelni liečiant. „Philips Lumea“ sukurtas kartu su dermatologais ir išbandytas kliniškai, kad procedūros būtų paprastos, veiksmingos ir patogios net jautriose srityse – viską atliekant patogiai savų namuose.

Įrodyta, kad procedūra yra švelni ir veiksminga

Įrodyta, kad procedūra yra švelni ir veiksminga

Objektyvūs tyrimai parodė, kad po trijų procedūrų plaukelių sumažėjo iki 92 %***. Pirmas keturias procedūras atlikite kas dvi savaites, o kitas aštuonias – kas keturias savaites. Po 12 procedūrų galėsite šešis mėnesius mėgautis glotnia oda be plaukelių*.

Individualiam plaukelių šalinimui skirta „SenseIQ“ technologija

Individualiam plaukelių šalinimui skirta „SenseIQ“ technologija

Pajaučia. „Lumea SmartSkin“ jutiklis aptinka odos atspalvį ir nurodo jums patogiausią šviesos nustatymą. Pritaiko. Išmanieji priedai pritaiko kiekvienai kūno vietai skirtas programas. Rūpinasi. Bendradarbiaujant su dermatologais sukurtas ir jūsų įkvėptas švelniam, ilgalaikiam plaukelių šalinimui net jautriose vietose***.

Iš viso 450 000 blyksnių*****

Iš viso 450 000 blyksnių*****

Mūsų lempa per visą gyvavimo laiką gali atlikti iki 450 000 blyksnių*****.

Su išmaniais priedais pritaikysite programas kiekvienai kūno sričiai

Su išmaniais priedais pritaikysite programas kiekvienai kūno sričiai

Jūsų kūnas yra unikalus. Jo odai, linkiams ir kontūrams taip pat turėtų būti taikomos unikalios procedūros. „Lumea“ visam kūnui skirtų priedų formos tokios, kad jie tobulai tiktų kiekvienam linkiui, o programos būtų pritaikomos kiekvienai kūno vietai. Procedūrų langeliai sukurti taip, kad kontaktas su oda būtų didžiausias ir šviesa neišsisklaidytų, kad procedūros būtų veiksmingos ir švelnios net atliekant jas pažeidžiamose ar jautriose vietose.

Priedas jautrioms bikinio ir pažasčių sritims

Priedas jautrioms bikinio ir pažasčių sritims

Išmanusis priedas jautrioms sritims yra vidutinio dydžio ir turi 3 cm2 langelį, kad tiksliai uždengtų vietas bikinio srityje ir pažastyse. Lenktas dizainas gerai priglunda prie kūno linkių, kad kontaktas su oda būtų didžiausias. Kai priedas uždedamas ant prietaiso, pritaikoma šioms kūno vietoms skirta programa.

Kūnui skirtas išgaubto dizaino priedas

Kūnui skirtas išgaubto dizaino priedas

Išmanusis kūno priedas yra mūsų didžiausias 4,1 cm2 procedūrų langelis. Todėl puikiai tinka greitoms procedūroms dideliuose kūno plotuose, pvz., ant kojų, rankų ir pilvo. Iš tikrųjų apatinių abiejų kojų dalių procedūrą galite atlikti vos per 8,5 minutės. Dėl įgaubto dizaino jis gerai prisitaiko prie kūno linkių, kad sąlytis su oda būtų didžiausias. Uždėkite priedą ir bus pritaikyta individuali programa konkrečiai kūno vietai. 83 % moterų yra patenkintos sumažėjusiu plaukelių kiekiu ant kojų******.

Tikslus veidui skirtas priedas su papildomu filtru

Tikslus veidui skirtas priedas su papildomu filtru

Apgalvotai sukurtas veidui skirtas priedas turi mažą, plokščią, 2 cm2 ploto langelį, kad galėtumėte veiksmingai ir švelniai atlikti veido plaukelių procedūras. Jis puikiai tinka viršutinei lūpai, smakrui ar žandikaulio linijai. Be to, priede yra sumontuotas papildomas filtras. Uždėjus išmanųjį priedą ant prietaiso, automatiškai pritaikoma šviesos procedūra veidui. 84 % moterų yra patenkintos sumažėjusiu plaukelių kiekiu ant veido******.

„SmartSkin“ jutiklis su 5 patogiais nustatymais

„SmartSkin“ jutiklis su 5 patogiais nustatymais

„Lumea IPL“ su „SenseIQ“ technologija turi penkis lengvai pasirenkamus šviesos nustatymus. „SmartSkin“ jutiklis aptinka odos atspalvį, tuomet nurodo patogiausią šviesos nustatymą, kad ir kokioje vietoje atliktumėte procedūrą.

Naudojimas be laido

Naudojimas be laido

„Lumea IPL 9000 Series“ yra vienintelis belaidis IPL prietaisas, tad lengvai atliksite procedūras sunkiai pasiekiamose kūno vietose ir laidas netrukdys sklandžiai naudoti prietaisą. Be to, be laido galite patogiai atlikti plaukelių šalinimo procedūras bet kur namuose.

Personalizuokite procedūras naudodami programą „Philips Lumea IPL“.

Personalizuokite procedūras naudodami programą „Philips Lumea IPL“.

Nemokama programa „Lumea IPL“ padeda pasiekti geriausią rezultatą********. Todėl dar paprasčiau išlaikyti glotnią odą iki šešių mėn.* Viskas patogiai atliekama namuose. Kiekviename žingsnyje intuityvi programa teikia su jūsų metodu susijusius patarimus ir gudrybes. Asmeniškai pritaikytų procedūrų programos ir pritaikomas planas leidžia patogiai procedūras pagal savo dienotvarkę. Tad būsite visada pasiruošusios greičiausiu įmanomu būdu.

Tinka daugeliui įvairių plaukų ir odos tipų

Tinka daugeliui įvairių plaukų ir odos tipų

„Philips Lumea IPL“ 9000 serija veiksmingai veikia įvairius plaukelių ir odos tipus. Jis paveikia natūralius tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukelius bei yra veiksmingas su oda, kurios atspalviai yra nuo labai baltos iki tamsiai rudos. IPL reikalingas plaukų spalvos pigmento ir odos atspalvio pigmento kontrastas, todėl (kaip ir atliekant kitas IPL procedūras) „Philips Lumea IPL“ nenaudojamas procedūroms su baltais, žilais, šviesiai geltonais ar raudonais plaukeliais atlikti. Jis taip pat netinka labai tamsiai odai.

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras