New Išankstinis užsakymas TRIA Beauty Hair Removal Laser 4x

TRIA Beauty Hair Removal Laser 4x

  • : 4097
  • Prekės kodas: tria x4
  • Prieinamumas: Išankstinis užsakymas
  • 335.00€


Tria Beauty yra odos priežiūros namuose ir šviesos mokslų atradimų novatoriai.Tria Hair Removal Laser 4X leidžia jums mėgautis revoliucinėmis paliekančiomis ilgalaikį poveikį plaukų šalinimo technologijomis namuose. Tria X4 plaukų šalinimo aparatas belaidis, lengvai naudojamas ir visiškai saugus naudojimui namuose. 


Tria Beauty Hair Removal Laser 4X

 Ar 4X lazeris tinkamas visų tipų odai?

Šis lazeris tinkamas daugeliui odos tipų, tačiau yra išimčių. Lazeris neveiksmingas itin šviesiems, žiliems, baltiems ar raudoniems plaukams. Tokie plaukai (nors ir perdažyti) neturi pakankamai pigmento, toėl lazerio šviesa nėra veiksminga. 

Žmonėms, kurių odos spalva yra tamsi turi didesnę riziką odos pažeidimams (dėl didesnio melanino kiekio odoje).


Tria Beauty Hair Removal Laser 4X

 

Tria galia


Nuolatinėmis naujovėmis ir progresyvia odos priežiūros technologija Tria keičia odos priežiūros įvaizdį teikdama saugius ir efektyvius lazerio plaukų šalinimo įtaisus telpančius rankoje!

Su Tria jūs gaunate nuolatinius profesinio gydymo rezultatus trigubai didesniu galingumu.
Tria Beauty Hair Removal Laser 4X

 

Investavimas į Plaukų šalinimo prietaisą 4X

Mėgaukitės išskirtiniais ir glotniais rezultatais, kurie kainuoja žymiai mažiau nei apsilankymai pas dermatologą. "Tria" plaukų šalinimo lazeris 4X yra įkraunamas per 30 minučių,  idealiai tinka tokioms sritims kaip viršutinė lūpa, bikini linija ir pažastys. Su penkiais lengvai reguliuojamais lygiais galite keisti lazerio galią iki tokio lygio, kuris tinka jūsų odai. 

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras