New Lumea Prestige IPL – Plaukų šalinimo įrenginys BRI 956/00

Lumea Prestige IPL – Plaukų šalinimo įrenginys BRI 956/00

  • : 19725
  • Gamintojas: Philips
  • Prekės kodas: BRI956/00
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 449.00€

6 mėn. mėgaukitės glotnia oda be plaukelių*

4 išmanūs priedai optimaliems rezultatams

  • Su technologija „SenseIQ“
  • Pažastys, bikinio plotas, kūnas, veidas
  • Turi „SmartSkin“ jutiklį
  • Naudojamas be laido ir su laidu
Speciali IPL technologija namuose, sukurta kartu su dermatologais

Speciali IPL technologija namuose, sukurta kartu su dermatologais

IPL reiškia intensyvią impulsinę šviesą. „Philips Lumea“ skleidžia švelnius šviesos impulsus į plaukelio šaknį, kad folikulas pereitų į poilsio fazę. Dėl to ant kūno augančių plaukelių kiekis palaipsniui mažėja. Kartojant procedūras oda tampa graži, be plaukelių ir glotni. Plaukelių ataugimą stabdančios procedūros yra saugios ir švelnios, net atliekant jautriose vietose. „Philips Lumea“ yra kliniškai išbandytas ir sukurtas kartu su dermatologais, kad procedūros būtų paprastos ir veiksmingos bei patogiai atliekamos namuose.

Įrodyta, kad procedūra yra švelni ir veiksminga

Įrodyta, kad procedūra yra švelni ir veiksminga

Objektyvūs tyrimai parodė, kad po trijų procedūrų plaukelių sumažėjo iki 92 %**. Pirmas keturias procedūras atlikite kas dvi savaites, o kitas aštuonias – kas keturias savaites. Po 12 procedūrų galėsite šešis mėnesius mėgautis glotnia oda be plaukelių*.

Tinka daugeliui įvairių plaukų ir odos tipų

Tinka daugeliui įvairių plaukų ir odos tipų

„Philips Lumea Prestige“ veiksmingai veikia įvairius plaukelių ir odos tipus. Jis paveikia natūralius tamsiai geltonus, rudus ir juodus plaukelius bei yra veiksmingas su oda, kurios atspalviai yra nuo labai baltos iki tamsiai rudos. IPL reikalingas plaukų spalvos pigmento ir odos atspalvio pigmento kontrastas, todėl (kaip ir atliekant kitas IPL procedūras) „Lumea“ nenaudojamas procedūroms su baltais, žilais, šviesiai geltonais ar raudonais plaukeliais atlikti. Jis taip pat netinka labai tamsiai odai.

Individualiam plaukelių šalinimui skirta „SenseIQ“ technologija 

Individualiam plaukelių šalinimui skirta „SenseIQ“ technologija 

Pajaučia. „Lumea SmartSkin“ jutiklis aptinka odos atspalvį ir nurodo jums patogiausią šviesos nustatymą. Pritaiko. Išmanieji priedai pritaiko kiekvienai kūno vietai skirtas programas. Rūpinasi. Bendradarbiaujant su dermatologais sukurtas ir jūsų įkvėptas švelniam, ilgalaikiam plaukelių šalinimui net jautriose vietose***.

Su išmaniais priedais pritaikysite programas kiekvienai kūno vietai

Su išmaniais priedais pritaikysite programas kiekvienai kūno vietai

Jūsų kūnas yra unikalus. Jo odai, linkiams ir kontūrams taip pat turėtų būti taikomos unikalios procedūros. „Lumea“ visam kūnui skirtų priedų formos tokios, kad jie tobulai tiktų kiekvienam linkiui, o programos būtų pritaikomos kiekvienai kūno vietai. Procedūrų langeliai sukurti taip, kad kontaktas su oda būtų didžiausias ir šviesa neišsisklaidytų, kad procedūros būtų veiksmingos ir švelnios net atliekant jas pažeidžiamose ar jautriose vietose.

Išgaubto dizaino priedas pažastims

Išgaubto dizaino priedas pažastims

Išmanusis priedas pažastims, specialiai sukurtas sunkiai pasiekiamoms vietoms pažastyse, yra vidutinio dydžio ir turi 3 cm2 langelį. Uždėjus priedą ant prietaiso, pritaikoma pažastims skirta programa. 86 % moterų yra patenkintos sumažėjusiu plaukelių kiekiu pažastyse****.

Priedas bikinio sričiai su papildomu šviesos filtru

Priedas bikinio sričiai su papildomu šviesos filtru

Uždėkite išmanųjį bikinio sričiai skirtą priedą ir bus pritaikyta specialiai šiai vietai skirta programa. Jame yra optimalus 3 cm2 langelis su skaidriu filtru papildomam komfortui, o lenktas dizainas pritaikomas prie kūno linkių, kad būtų didžiausias kontaktas, veiksmingumas ir patogumas. 78 % moterų yra patenkintos sumažėjusiu plaukelių kiekiu bikinio srityje****.

Įgaubto dizaino kūnui skirtas priedas

Įgaubto dizaino kūnui skirtas priedas

Išmaniajame kūnui skirtame priede yra mūsų didžiausias, 4,1 cm2, procedūrų langelis, tad jis puikiai tinka greitoms procedūroms dideliuose kūno plotuose, pvz., ant kojų, rankų ir pilvo. Dėl įgaubto dizaino jis gerai prisitaiko prie kūno linkių, kad sąlytis su oda būtų didžiausias. Uždėkite priedą ir bus pritaikyta individuali programa konkrečiai kūno vietai. 83 % moterų yra patenkintos sumažėjusiu plaukelių kiekiu ant kojų****.

Tikslus veidui skirtas priedas su papildomu filtru

Tikslus veidui skirtas priedas su papildomu filtru

Apgalvotai sukurtas veidui skirtas priedas turi mažą, plokščią, 2 cm2 ploto langelį, kad galėtumėte veiksmingai ir švelniai atlikti veido plaukelių procedūras. Jis puikiai tinka viršutinei lūpai, smakrui ar žandikaulio linijai. Be to, priede yra sumontuotas papildomas filtras. Uždėjus išmanųjį priedą ant prietaiso, automatiškai pritaikoma šviesos procedūra veidui. 84 % moterų yra patenkintos sumažėjusiu plaukelių kiekiu ant veido****.

Turi „SmartSkin“ jutiklį

Turi „SmartSkin“ jutiklį

„Philips Lumea Prestige“ su technologija „SenseIQ“ turi penkis lengvai pasirenkamus šviesos nustatymus. „SmartSkin“ jutiklis aptinka odos atspalvį, tuomet nurodo patogiausią šviesos nustatymą, kad ir kokioje vietoje atliktumėte procedūrą.

Naudokite su laidu arba be jo

Naudokite su laidu arba be jo

„Lumea Prestige“ yra vienintelis belaidis IPL prietaisas, tad lengvai atliksite procedūras sunkiai pasiekiamose kūno vietose ir laidas netrukdys prieiti bet kokiu kampu. Be to, be laido galite patogiai atlikti plaukelių šalinimo procedūras bet kur namuose.

Programa „Lumea IPL“. Su jumis kiekviename žingsnyje

Programa „Lumea IPL“. Su jumis kiekviename žingsnyje

Su nemokama programa „Lumea IPL“ lengviau pasiekti ilgalaikį rezultatą, kai oda išlieka glotni iki šešių mėn.* Viskas patogiai atliekama namuose. Kiekviename žingsnyje intuityvi programa gali būti naudinga teikdama su jūsų metodu susijusius patarimus ir gudrybes. Suplanuokite tobulas procedūrų atlikimo akimirkas naudodami asmeniškai pritaikytas procedūrų programas ir pritaikomą planą. Tad būsite visada pasiruošusios greičiausiu įmanomu būdu.

Nereikia keičiamųjų dalių, nėra netikėtų išlaidų

Nereikia keičiamųjų dalių, nėra netikėtų išlaidų

„Philips Lumea“ yra visiškai sukomplektuotas prietaisas, tinkamas darbui vos jį išėmus iš dėžutės. Nėra keičiamų dalių, nereikia papildyti priemonių ar gelio, net nereikia atsarginės lempos.

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras