New SmoothSkin Bare Plus Ultrafast IPL Laser Permanent Hair Removal

SmoothSkin Bare Plus Ultrafast IPL Laser Permanent Hair Removal

  • : 796
  • Prekės kodas: SmoothSkin Bare Plus Ultrafast IPL
  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 240.00€

Žymos: SmoothSkin Bare Plus Ultrafast IPL Laser Permanent Hair Removal

SmoothSkin Bare Fotoepiliatorius naudojantis unikalią intensyvios impulsinės šviesos technologiją, Jums padės pamiršti nemalonias procedūras ir plaukelių šalinimą pavers pramoga. Nuo šiol plaukelių šalinimas bus paprastas ir neskausmingas.

Koks yra intensyvios impulsinės šviesos veikimo principas?

Fotoepiliatorius „SmoothSkin Bare“ yra sukurtas nutraukti plaukų augimo ciklą. Prietaisas skleidžia švelnius šviesos impulsus į plauko šaknį ir dėl šios priežasties sustabdomas plauko ataugimas. Intensyvios impulsinės šviesos blyksniais paveikti plaukeliai dažniausiai natūraliai iškrenta per keletą dienų arba per 1-2 savaites.

Kodėl verta rinktis „SmoothSkin Bare“ fotoepiliatorių?

Jį rekomenduoja odos priežiūros specialistai ir 96 % jį išbandžiusių moterų visame pasaulyje;

Atliekant klinikinus tyrimus pastebėta, kad po 12 savaičių prietaiso naudojimo, moterų kūno plaukuotumas sumažėjo vidutiniškai 83 % ;

Su šiuo fotoepiliatoriumi pašalinsite viso kūno plaukelius vos per 20 minučių!

Šis fotoepiliatorius pasižymi unikaliomis savybėmis, kurių dėka Jūs paprastai ir efektyviai pašalinsite kūno ir veido plaukelius tiesiog namuose ir galėsite kasdien džiaugtis švelnia, gražia oda bei lėtai ataugančiais plaukeliais.

„SmoothSkin Bare“ fotoepiliatoriaus savybės:

.Greitas ir galingas – tai greičiausias ir galingiausias plaukelių šalinimo prietaisas rinkoje.

Intensyvios impulsinės šviesos žybsniai keičiasi kas 0,6 sekundės ir dėl šios priežasties plaukelius dideliuose odos plotuose (ant kojų, bikini zonoje ir pažastyse) pašalinsite per rekordiškai trumpą laiką!

Paprasta ir saugu naudotis – šis fotoepiliatorius turi unikalius odos atspalvį nustatančius jutiklius bei du rėžimus – taškinį/linijinį, kuriuos galite naudoti priklausomai nuo to ar šalinsite plaukelius nedideliuose odos ploteliuose ar dideliuose odos plotuose. Jums nereikės specialių gelių ar kitų papildomų priemonių, o fotoepiliacija namuose bus greita ir paprasta. Dėka ergonomiško dizaino ir valdymo vienu mygtuko paspaudimu, plaukelių šalinimas bus greitas, patogus ir neskausmingas.

Unikali „Detect&Set” technologija – fotoepiliatoriuje esantys išmanieji jutikliai patys nustato Jūsų odos atspalvį ir automatiškai parenka tinkamą veikimo rėžimą. Odos atspalvio nustatymo statusą galite matyti ant prietaiso šonų esančiose juostelėse.

Galima naudoti kūno ir veido plaukelių šalinimui – su šiuo epiliatoriumi galite saugiai pašalinti ir nepageidaujamus plaukelius esančius ant veido, nesibaimindami, kad veidui dažnai tenka daugiau saulės spindulių negu kūnui. Unikalios „Detect &Set” technologijos dėka, Jums kiekvieną kartą bus parinktas tam tikras prietaiso veikimo rėžimas, atitinkantis unikalų Jūsų odos atspalvį.

Taškinis ir linijinis rėžimai – du paprasti būdai šalinti plaukelius tiek dideliuose, tiek mažuose plotuose. Linijinis rėžimas rekomenduojamas plaukelius šalinant dideliuose plotuose, pvz. ant kojų, o taškinis rėžimas – plaukelius šalinant nedideliuose ploteliuose, pvz. bikini zonoje, pažastų zonoje.

Kliniškai patikrintas – "SmoothSkin Bare" buvo testuojamas Jungtinės Karalystės klinikose. Fotoepiliatorius po 4 savaičių naudojimo, sumažindavo plaukuotumą 92%, o 91% žmonių išbandžiusių visą procedūrą rekomenduotu tai draugui.

Neribotas žybsnių skaičius – šiuo metu rinkoje siūlomi fotoepiliatoriai turi ribotą šviesos žybsnių skaičių, kuriems pasibaigus Jums reikėtų ieškoti naujo fotoepiliatoriaus. Dėka naujausių technologijų, "Smoothskin Bare" fotoepiliatorius turi neribotą šviesos žybsnių skaičių, tad Jums nebereikia jaudintis, kad jie pasibaigs.

Galia: 3 J/cm²

Greitis: 100 blyksnių per minutę

Plotas: 14cm x 7.5cm

Procedūras atlikti kiekvieną savaitę, kol pasiekiamas norimas rezultatas

Parašyti įvertinimą

    Blogas           Geras